Kuyum sektörü, ANATOLIA JEWERLRY SHOW’la Türkiye’nin dogusunda gerçeklestirilecek en büyük fuar organizasyonuna hazırlanıyor.

2005 yılından beri sektörün en etkin organizasyonlarına imza atan, Anadolu sehirlerinde fuarlara öncülük yapan Kurucumuz Ülker Selviler koordinasyonunda gerçeklestirilecek ANATOLIA JEWERLRY SHOW, 25-26-27 mayıs 2023 tarihleri arasında Van Fuar Merkezi’nde gerçeklestirilecek.

Altın, gümüs, pırlanta ürünler, her türlü takı ve aksesuarların sergilenecegi fuar, Türkiye’den ziyaretçilerin yanı sıra Iran, Irak ve Azerbaycan’dan davet edilecek kuyum sektörü temsilcilerini agırlayacak.

Türkiye’nin kuyum sektöründeki en büyük pazarı olarak degerlendirilen Van ve çevresine yönelik gerçeklestirilecek fuarda sergilenecek yeni ürünler, dügün sezonu öncesi vitrinlerin güncellenmesini saglayacak.
Son dönemde yurtiçi ve yurtdısından turistlerin ilgi odagı haline gelen Dogu’nun incisi Van’da gerçeklestirilecek fuara Van Ticaret Sanayi Odası, Van Kuyumcular ve Sarraflar dernegi ve ilgili kurumlar destek verecek.
FUAR BİLGİLERİ
Başlama Tarihi
:
25 Mayıs 2023
Bitiş Tarihi
:
27 Mayıs 2023
Lokasyon
:
VAN FUAR MERZEZİ