GTM-MGND622X" />

MERSİN GÜZELLİK KOZMETİK FUARI
23-25 ŞUBAT 2024
 
Güzellik sektöründe Türkiye’nin en etkin fuarlarına imza atan Us Fuar, deneyimini bu kez Mersin’de paylaşıyor. Us Fuar’ın güzellik sektöründeki yılın ilk organizasyonu Beauty Life Mersin Güzellik Kozmetik Fuarı, 23-25 Şubat 2024 tarihleri arasında Mersin Yenişehir Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecek.
Medikal, estetik, dermatoloji, kozmetik, makyaj, spa, wellness, fitness, profesyonel tırnak, el ayak, saç bakım, saç kaynak, lazer ve zayıflama ekipman ve ürünlerinin sergileneceği fuarda özel showlar ve eğitimler yer alacak.
 
YERİNİZİ ALMAK İÇİN ACELE EDİN
Mersin’in yanı sıra Adana başta olmak üzere çevre kentlerden ziyaretçilere yönelik davet organizasyonlarının gerçekleştirileceği ‘Beauty Life Mersin Güzellik Kozmetik Fuarı’na doktorlar, dermatologlar, güzellik uzmanları, kuaförler, estetik güzellik merkezleri temsilcileri ilgi gösterecek.
Ulusal ve uluslararası markaların ürünleri ve sektördeki yeniliklerin sergileneceği Beauty Life Mersin’ başta Mersin Berberler ve Kuaförler Esnaf Sanatkârlar Odası olmak üzere ilgili kuruluşların iş birliğiyle gerçekleştirilecek. 
 
FUAR BİLGİLERİ
Başlama Tarihi
:
23 Şubat 2024
Bitiş Tarihi
:
25 Şubat 2024